Zastosowanie gazów pieprzowych

Zastosowanie gazów pieprzowych

Gazy obronne są coraz popularniejsze i chętnie wybierane przez osoby, które czują instynktowną niechęć do broni palnej, a jednocześnie czują potrzebę zapewniania sobie bezpieczeństwa.

Jak poprawnie korzystać z gazu?

Gazy policyjne są skuteczne oczywiście pod warunkiem, że potrafimy z nich korzystać. Po pierwsze gaz musi być trzymany prawidłowo. Musisz nacisnąć przycisk kciukiem, a nie palcem wskazującym, jak to ma miejsce w przypadku perfum. Kiedy kupimy gazy pieprzowe sklep, nie wykonujmy prób czy gaz działa, ponieważ zawór cylindra może nie być szczelnie zamknięty, w wyniku czego może rozpocząć się bardzo powolne ulatnianie się gazu, a ten może stać się bezużyteczny w ciągu kilku miesięcy. Gazy pieprzowe sklep muszą być zawsze pod ręką. Zawsze noś ze sobą pełną puszkę z aerozolem, pozostawianie go w domu, mija się po prostu z celem.

Przydatność do użycia

Gazy pieprzowe sklep jak każdy produkt mają termin przydatności. Wskazane jest zastąpienie gazu nowym po upływie daty ważności. Minimalizuje to prawdopodobieństwo wycieku i zapewnia, że kompozycja w pełni zachowała swoje właściwości. Okres przechowywania puszek zazwyczaj wynosi 3 lata i jest wskazany na puszce. Jeśli jeśli poczujesz zapach drażniącego lub znajdziesz jego ślady na dyszy nieużywanego gazu, należy go natychmiast wymienić. Nie powinniśmy straszyć gazem ani nie ostrzegać przed użyciem. W przeciwnym razie atakujący będzie miał czas na reakcję na i może uniknąć konsekwencji użycia gazu.