Rodzaje dildo dostępne w sprzedaży

Rodzaje dildo dostępne w sprzedaży

Dildo czyli silikonowe penisy należą do zabawek erotycznych, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Producenci proponują coraz bardziej wymyślne silikonowe penisy. Sprawdźmy, jakie obecnie dildo z silikonu medycznego można kupić.

Dla każdej kobiety

Silikon medyczny to materiał, który pozwala tworzyć sztuczne penisy o bardzo różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Dildo z silikonu medycznego dla kobiet, które lubią naturalność przypominają do złudzenia męski członek w stanie wzwodu. Dildo z silikonu medycznego, który ma zakrzywiony kształt został specjalnie zaprojektowany z myślą o stymulacji słynnego punktu G. W ofercie sklepów z zabawkami erotycznymi do kupienia jest także dildo silikon medyczny analne oraz dildo silikon medyczny dla par. Bardzo interesującym typem dildo silikon medyczny są silikonowe penisy z wypustkami i rowkami.

Dlaczego właśnie silikonowe?

Silikon medyczny to tylko jeden z materiałów używanych przez producentów zabawek erotycznych. Dzisiaj jest wykorzystywany przez nich wyjątkowo chętnie z uwagi na swoje szczególne właściwości. Przede wszystkim jest on hipoalergiczny, a więc wszystkie erotyczne zabawki, które są wykonane z tego materiału nie podrażniają i nie wywołują alergii. Łatwo też można utrzymać je w czystości: do umycia wystarczy ciepła woda i delikatne mydło.

Sztuczne penisy to popularne, sprzedające się (można je kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych) bardzo dobrze zabawki erotyczne. Więcej informacji na ich temat można znaleźć także w naszym poprzednim artykule.