Chroń swoje produkty przed wilgocią

Chroń swoje produkty przed wilgocią

Wyrobów, które powinny być chronione przed wilgocią jest mnóstwo. Doskonale nadają się do tego różnego rodzaju pochłaniacze wilgoci, które można stosować zarówno podczas magazynowania jak i transportu bardzo różnych produktów.

Jaka jest oferta?

Osoby, które zainteresowane są pochłaniaczami wilgoci do wyboru mają między innymi pochłaniacze wilgoci w saszetkach. Pochłaniacze wilgoci w saszetkach znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle skórzanym; pochłaniacze wilgoci w saszetkach wykorzystywane są wyjątkowo chętnie przez producentów obuwia i galanterii skórzanej. W ofercie są również pochłaniacze kontenerowe wykorzystywane na przykład przez importów odzieży. Dla firm z branży elektronicznej zostały opracowane pochłaniacze wilgoci ESD.

Jaką formę mogą mieć pochłaniacze?

W pochłaniaczach wilgoci wykorzystywane są bardzo różne substancje o właściwościach higroskopijnych. W pochłaniaczach w saszetkach może znajdować się na przykład glinka bentonitowa. Glinka bentonitowa może też być jednym ze składników, z których składają się pochłaniacze kontenerowe. Pochłaniacze kontenerowe mogą mieć formę samoprzylepnych torebek.

Zastosowanie pochłaniaczy

Zastosowanie pochłaniaczy wilgoci jest bardzo szerokie. Nie da się wymienić branż, w których zastosowanie pochłaniaczy wilgoci to konieczność. Więcej informacjo o tym, jakie jest zastosowanie pochłaniaczy wilgoci, dlaczego podczas magazynowania i transportu układów scalonych trzeba stosować pochłaniacze wilgoci ESD można przeczytać w naszym innym artykule.