łóżeczko dla dziecka

Pierwsza huśtawka dla dziecka

Huśtawka do pokoju dziecka jest uniwersalna, świetnie sprawdzi się jako zabawka dla dziewczynek i chłopców. Huśtawka do pokoju dziecka może dzisiaj mieć formę kokonu. Huśtawka do pokoju dziecka w formie kokonu jest miękka i przytulna. Bawełniany kokon dla dziecka to bardzo modny, ale także praktyczny dodatek do dziecięcego pokoju.

Bawełniany kokon dla dziecka: zanim go zamontujesz

Bawełniany kokon dla dziecka można zamontować w pokoju dziecka, salonie, sypialni rodziców, a w okresie lata także na dużym tarasie albo w ogrodzie. Montując bawełniany kokon dla dziecka należy pamiętać o tym, że starsze dzieci mogą go bardzo mocno rozbujać. Dlatego też kokon do pokoju dziecięcego należy zamontować w bezpiecznej odległości od ściany czy mebli. Jaka odległość jest bezpieczna można przekonać się mierząc długość kokonu. Kokon do pokoju dziecięcego w naszym sklepie ma długość 150 centymetrów. Więcej informacji na temat kokonu można znaleźć w naszym wcześniejszym artykule „Kokon do dziecięcego pokoju”.

Kokon do pokoju dziecięcego: co jeszcze warto wiedzieć?

Kokon do pokoju dziecięcego został wykonany z bawełnianej tkaniny najwyższej jakości. Jego środek zajmuje super miękka, wypełniona poliestrowymi kuleczkami poducha. Zaletą huśtawki/kokon jest to, że można jej elementy uprać w pralce. Kokon/huśtawka zamontowany w pokoju dziecka stanie się nie tylko fajnym miejscem zabaw, ale także oryginalną, bardzo wesołą dekoracją pokoju. Do kokonu nie jest dołączony hak montażowy. Elementy niezbędne do montażu należy dokupić oddzielnie.