Wypożyczanie samochodów: różnorodna oferta

Wypożyczanie samochodów: różnorodna oferta

Wynajem samochodów to usługa, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wypożyczaniem samochodów interesują się już nie tylko cudzoziemcy odwiedzający nasz kraj, ale także rodzimi turyści. Wynajem samochodów wzbudza również zainteresowanie przedsiębiorców. Dla nich wypożyczalnie przygotowują bardzo atrakcyjną ofertę.

Jakie są propozycje dla firm?

Wypożyczalnie samochodów dla firm przygotowują ofertę specjalną. Proponują im wynajem długoterminowy. Jest to oferta, która pozwala firmom na realne oszczędności. Kwestie ubezpieczenia wypożyczonych pojazdów i ich obsługą pozostają w gestii wypożyczalni. Klienci płacą tylko stałą opłatę wnoszoną co miesiąc. Jej wysokość uzależniona jest między innymi od klasy samochodu oraz okresu wynajmu. Wynajem długoterminowy możliwy jest bowiem na bardzo różny czas; auto może zostać wynajęte nawet na 60 miesięcy. Wynajem długoterminowy to opcja, którą wybiera coraz więcej polskich przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty związane z prowadzeniem firmy. Klienci mogą wypożyczyć auta osobowe, busy do przewozu osób, auta dostawcze.

Gdzie działa wypożyczalnia?

Wypożyczalnia samochodów ma swoje oddziały w największych polskich miastach. Przedsiębiorcy, których interesuje długoterminowy wynajem aut mogą skorzystać z usług oddziału, który znajduje się w: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu. Miast, które wypożyczalnia obsługuje jest więcej. Do miast, w których można odebrać wypożyczone auto należy także Rzeszów i Lublin.