Wypożyczalnia samochodów: usługi dla firm

Wypożyczalnia samochodów: usługi dla firm

Z usług wypożyczalni samochodów korzystają nie tylko indywidualni klienci. Usługa ta staje się z roku na rok coraz bardziej popularna również wśród firm; zamiast inwestować w rozbudowę floty w ramach leasingu, decydują się na dzierżawie pojazdu. 

Zalety jakie daje dzierżawa

Dzierżawie pojazdu jest dla firm bardzo korzystnym rozwiązaniem. Decydując się na dzierżawie pojazdu klienci biznesowi mogą być pewni, że wszystkie koszty związane z obsługą pojazdów pozostaną po stronie wypożyczalni. Poza tym długoterminowy wynajem auta to stałe, miesięczne płatności, które nie wpływają na zdolność kredytową firmy. Długoterminowy wynajem auta oznacza także, że koszty ubezpieczenia zostaną pokryte przez wypożyczalnię. 

Jaka jest oferta wypożyczalni?

Długoterminowa wypożyczalnia samochodów oferuje do wynajęcia bardzo rozbudowaną flotę pojazdów. Długoterminowa wypożyczalnia samochodów oferuje do wynajęcia samochody osobowe, vany, wieloosobowe busy oraz samochody dostawcze. Długoterminowa wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość wynajęcia auta na bardzo różny okres. Wynajem może trwać nawet 60 miesięcy. O tym, ile będzie kosztował długoterminowy wynajem auta decyduje kilka czynników, między innymi wybrany przez wynajmującego limit kilometrów oraz typ pojazdu. Klienci mogą liczyć na rabaty.

Długoterminowy wynajem aut to tylko część oferty. Wypożyczalnia obsługuje nie tylko klientów biznesowych, ale także indywidualnych. Wszystkich, którzy zainteresował ten temat więcej informacji znajdą w naszym innym artykule.