Sukienki dla puszystych: jakie wybrać?

Sukienki dla puszystych: jakie wybrać?

Kilka lat wstecz kobiety, które nosiły ubrania w dużym rozmiarze w zasadzie do wyboru miały tylko rzeczy, które miały za zadanie zamaskować nadmierne kilogramy. Ubierały się więc głównie w obszerne ubrania w szarych, smutnych kolorach. Dzisiaj mają do wyboru ubrania w modnych kolorach, uszyte zgodnie z najnowszymi trendami mody. Są wśród nich również bardzo ciekawe, podkreślające kobiece kształty sukienki dla puszystych.

Kroje idealne dla puszystych kobiet

W przypadku kobiet, które mają obfite kształty niezwykle ważną rolę odgrywa odpowiedni krój sukienki. Powinien on podkreślać atuty sylwetki i ukrywać jej mankamenty. Błędem, które popełnia wiele kobiet kupujących sukienki dla puszystych jest wybieranie sukienki w złym rozmiarze. Sukienki dla puszystych nie mogą być za luźne, ale też nie powinny być za małe. Fasonem, który szczególnie polecany dla puszystych pań są sukienki odcinane pod biustem. Sprawdzają się również sukienki kopertowe.

O czym jeszcze pamiętać?

Kupując sukienkę w rozmiarze XXL, należy unikać tych, które zostały uszyte z tkanin w duże desenie bądź poziome pasy. Tego typu desenie jeszcze dodają kilku kilogramów. Puszyste panie niekorzystnie wyglądają także w sukienkach, które zostały uszyte z tkanin w jaskrawych i pastelowych kolorach. Dobrze za to prezentują się w sukienkach w kolorze granatowym, czarnym czy czerwonym. Obfite piersi to jeden z atutów puszystych kobiet. Doskonale podkreśli go sukienka z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Niekorzystnie puszyste panie wyglądają w sukienkach z dekoltem typu łódka.