Pozycjonowanie zwiększa sprzedaż

Pozycjonowanie zwiększa sprzedaż

Każda firma musi inwestować w pozycjonowanie stron. Proces optymalizacji witryny w celu zmaksymalizowania ruchu organicznego z wyszukiwarek to dziś popularna usługa.

Pozycjonowanie to więcej klientów

W Internecie jest ponad 2 miliardy ludzi. 93% działań online rozpoczyna się w wyszukiwarce. Co sekundę odbywa się 40 000 wyszukiwań i 3,5 miliarda wyszukiwań dziennie. Istnieją miliony możliwości znalezienia Twojej firmy w wyszukiwarkach. Aby możliwe było znalezienie twojego sklepu, ten musi znajdować się wysoko w wynikach wyszukiwania. To gwarantuje tylko pozycjonowanie.

Ruch SEO jest bardziej podatny na konwersję niż inne źródła ruchu. W rzeczywistości ruch związany z wyszukiwaniem ma najlepsze współczynniki konwersji dla większości witryn. Pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach, sprawia, że uzyskujesz więcej konwersji.

SEO zwiększa sprzedaż i liczbę potencjalnych klientów

Pozycjonowanie sklepów pozwala na zwiększenie liczby klientów którzy odwiedzają twoją stronę. Tym samym pozycjonowanie sklepów internetowych zwiększa twoje zyski. Kolejną zaletą, jakie ma pozycjonowanie sklepu internetowego, jest to, że jest ?bezpłatne?. Pozyskiwanie klientów jest znacznie tańsze niż reklama.

Jedynymi kosztami są koszty wynajmu najlepszej firmy SEO. Jeśli nie masz doświadczenia w kodowaniu stron internetowych i algorytmach Google, będziesz potrzebować firmy lub agencji SEO, aby zwiększyć swoje pozycje w rankingu i czerpać korzyści z SEO. Nie musisz się reklamować, jeśli masz silną pozycję SEO. Możesz zwiększyć ruch w witrynie bez płacenia za kliknięcie. Skuteczna strategia SEO może pomóc Ci zmniejszyć wydatki na reklamę i zainwestować w bardziej wydajne obszary.