Jakie sukienki dla puszystych kobiet?

Jakie sukienki dla puszystych kobiet?

Sukienki dla puszystych nie muszą maskować ich tuszy. Obfitość fasonów i krojów, mnóstwo różnorodnych tkanin sprawia, że sukienki dla puszystych mogą ukryć nadmiar kilogramów, ale jednocześnie podkreślić największe atuty sylwetki. W przypadku puszystych pań atutem jest między innymi obfity biust. Można go podkreślić wybierając sukienki dla puszystych z dekoltem w szpic.

Jaki fason sukienki wygląda najlepiej?

Kobieta, która nosi sukienki XXL również chce wyglądać w nich ponętnie i atrakcyjnie. Są pewne fasony, które w przypadku sukienki XXL sprawdzają się wyjątkowo dobrze. Puszyste panie bardzo dobrze będą wyglądać na przykład wybierając sukienki XXL odcinane pod biustem. Sukienki w dużym rozmiarze mogą optycznie wysmuklić sylwetkę, warunek jest jednak jeden: sukienki muszą mieć odpowiedni krój. Taki efekt można osiągnąć wybierając sukienki w dużym rozmiarze kopertowe. Z przodu sukienki jej przednie warstwy na siebie zachodzą.

Jaką długość wybrać?

To dylemat przed, którym staje wiele kobiet, które noszą sukienki w dużym rozmiarze. W przypadku kobiet, które noszą duże rozmiary sukienek najlepiej sprawdza się długość do kolan. Duże rozmiary sukienek dobrze prezentują się również o długości midi. Najmniej korzystnie puszyste pani wyglądają, gdy wybiorą długość mini. Bogaty wybór duże rozmiary sukienek na różne okazje (także na wieczór czy biznesowy lunch) oferuje sklep online. Autorskie projekty to dodatkowy atut tych sukienek. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.