Dildo: co warto o nich widzieć?

Dildo: co warto o nich widzieć?

Polki stają się coraz bardziej świadome swojego ciała; zakupy w sklepach z gadżetami erotycznymi robi coraz więcej kobiet. Do bardzo popularnych zabawek erotycznych należą dildo.

Jakie rodzaje dildo można kupić?

Na półkach sklepów z zabawkami erotycznymi czekają bardzo różne rodzaje dildo. Różnią się one między innymi materiałem, z którego zostały wykonane. Panie mają do wyboru nie tylko silikonowe penisy, ale także gumowe, szklane gumowe. W przypadku sztucznych penisów bardzo ważny jest nie tylko ich rozmiar, ale także materiał, z którego są wykonane. Dildo silikon medyczny wyróżniają się bardzo realistycznym wyglądem. Dildo silikon medyczny są elastyczne, ale także odpowiednio twarde. Dildo silikon medyczny są również bardzo bezpieczne; silikon medyczny to materiał hipoalergiczny, a więc dildo z silikonu medycznego to świetny wybór dla osób z alergią. Dildo z silikonu medycznego mogą być waginalne lub analne.

Jakie dildo wybrać?

Dildo z silikonu medycznego to ogromna różnorodność kolorów, kształtów i rozmiarów. Silikonowe penisy zadziwiają różnorodnością swoich kształtów. Wśród silikonowe penisy wyróżnić można między innymi dildo do stymulacji punktu G. Innym rodzajem są dildo podwójne, przyssawane czy ręczne. Dzisiaj można je kupić nie tylko w stacjonarnych, ale także internetowych sklepach. W sex shopach, które działają w internecie zakupy robią osoby, którym bardzo zależy na dyskrecji.

Osoby, które zainteresował temat sztucznych penisów zapraszamy także do lektury naszego poprzedniego artykułu.