łóżeczko dla dziecka

Pierwsza huśtawka dla dziecka

Huśtawka do pokoju dziecka jest uniwersalna, świetnie sprawdzi się jako zabawka dla dziewczynek i chłopców. Huśtawka do pokoju dziecka może dzisiaj mieć formę kokonu. Huśtawka do pokoju dziecka w formie kokonu jest miękka i przytulna. Bawełniany kokon dla dziecka to bardzo modny, ale także praktyczny dodatek do dziecięcego pokoju.

Bawełniany kokon dla dziecka: zanim go zamontujesz

Bawełniany kokon dla dziecka można zamontować w pokoju dziecka, salonie, sypialni rodziców, a w okresie lata także na dużym tarasie albo w ogrodzie. Montując bawełniany kokon dla dziecka należy pamiętać o tym, że starsze dzieci mogą go bardzo mocno rozbujać. Dlatego też kokon do pokoju dziecięcego należy zamontować w bezpiecznej odległości od ściany czy mebli. Jaka odległość jest bezpieczna można przekonać się mierząc długość kokonu. Kokon do pokoju dziecięcego w naszym sklepie ma długość 150 centymetrów. Więcej informacji na temat kokonu można znaleźć w naszym wcześniejszym artykule „Kokon do dziecięcego pokoju”.

Kokon do pokoju dziecięcego: co jeszcze warto wiedzieć?

Kokon do pokoju dziecięcego został wykonany z bawełnianej tkaniny najwyższej jakości. Jego środek zajmuje super miękka, wypełniona poliestrowymi kuleczkami poducha. Zaletą huśtawki/kokon jest to, że można jej elementy uprać w pralce. Kokon/huśtawka zamontowany w pokoju dziecka stanie się nie tylko fajnym miejscem zabaw, ale także oryginalną, bardzo wesołą dekoracją pokoju. Do kokonu nie jest dołączony hak montażowy. Elementy niezbędne do montażu należy dokupić oddzielnie.

Dodaj komentarz